• Неодамнешно
Newmind 5x Коса Салон Берберот Стол Седиште Покрие Седиште Опфаќа

Newmind 5x Коса Салон Берберот Стол Седиште Покрие Седиште Опфаќа

Buyers rating:
DEN 575.76

Количина на стоки

* Совршена за фризерски столици или слични. * Изработени од квалитетни дебели винил ПВЦ, водоотпорен. * Дизајниран за лесно да се вклопи во повеќето стандардни салон катедрата покрива. * Одличен начин да се заштити столици од хемикалии, спреј за коса, , бојата на кожата, пероксид, кајгана, итн. * ПВЦ стол назад опфаќа во 48cm / 19 инчи, широк.Опис : - PVC стол назад опфаќа во 48cm / 19 инчи, широк - Совршени за фризерски столици или слични. - Одличен начин да се заштити столици од хемикалии, спреј за коса, , бојата на кожата, пероксид, кајгана, итн. - Дизајниран за лесно да се вклопи во повеќето стандардни салон катедрата покрива. - Направени од квалитетни дебели винил ПВЦ, водоотпорен.Спецификација : - Материјал : ПВЦ - Size : прибл. 48x43cm/ 19x17inches - За чаир не подебели од 10cm Package Вклучува : 5 Парчиња Салон Стол Назад Covers Note : дозволете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат