• Неодамнешно
EQWR DIY Latch Кука Колекции Килими Покрие Перница Тепих на Подот Мат Pillowcase Рака Занает Капчиња за Деца Возрасните Родители Подарок Fawn Шема(52Cm*38Cm) Почетници Капчиња за По?

EQWR DIY Latch Кука Колекции Килими Покрие Перница Тепих на Подот Мат Pillowcase Рака Занает Капчиња за Деца

Buyers rating:
DEN 951.84

Количина на стоки

КРЕАТИВНИ:Започнете ново хоби со нашите новина latch кука за полнење килим.Голема занаети ви даде можност да се направи рачно производство заедно со вашите деца.Креирање шарени уметнички дела е забавна и забава.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата комплет доаѓа во комплет со едноставен што може да се види инструкции кои го прават тоа лесно за деца и возрасни.Со лесно да ги прочитате чекор по чекор насоки за изработка на вашиот сопствен шарени ремек-дело е напор.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овој DIY проект има повеќе цели, и може да се користи за да ги красат многу предмети за домаќинството.Место на подот, ѕидот или троседот, или да ја користите за да остварите перници, перници и душеци.Го ПРАВИ ГОЛЕМ ДАР : Го кодот за кука за полнење е одличен начин да се помине времето, и тоа е исто така еден креативен подарок за семејството или пријателите на посебни празници како што се Децата Ден, Божиќ и родендени.SERVICE : Ако имате било какви прашања во врска возрасни вратата latch кука тепих за полнење, ве молиме контактирајте со нас на прво место.За почеток, ние ќе ви даде задоволителен одговор на прашањата покренати од страна на тепих одлуки за полнење.Ако сакате да се задржи и децата подалеку од електронски производи, ве молиме обидете се на нашиот latch кука колекции, која им овозможи на вашето дете да се доживее традиционалните рачно изработени DIY занаети и да им помогне да се фокусира .Latch Кука Колекции Вклучува : 1pcs Капчиња куки ,1pcs во latch Кука платно, акрилик предиво и настава Работа Чекор 1. Стави капчиња кука под gridline, и го стави на latch кука нишка во кука 2. Повлечете го променуваат и кука исклучите gridline 3. Притисни на кука во серпентина 4. Стави лабава вметнете во отворот 5. Потоа повлечете го кука Забелешка : 1.Тоа е DIY недовршени сет за latch кука комплет, треба да биде завршена со себе. 2.Тоа е ракотворби производ, не е дозволиво 1-5cm грешка во димензиите на платно. 3.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 4.Обрнете внимание дека бојата на платно е само да се покаже на моделот. 5.Ве молиме погледнете го етикети на предиво да се најде точна боја да се користи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас�

DEN 1293.36
Слика Бадемово Црешни Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Слика Бадемово Црешни Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16