• Неодамнешно
Замена T Нож Компатибилен со Andis GTX + Замена W Сечилото Компатибилен со Рефлексии Високи

Замена T Нож Компатибилен со Andis GTX + Замена W Сечилото Компатибилен со Рефлексии Високи

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

დ Направен од високо-технолошки керамички материјал да остане поостри подолго.Топлина отпорни за ладилникот и поудобно сечење. დ W Сечилото Одговара за сите Wahl Corded и Cordless Clippers. დ T нож Одговара за Andis сведоци на недостиг на струја;Одговара за Andis GTX ;Одговара за Andis Т-outliner ;Одговара за Andis Т-outliner Cordless. დ Оваа заменува мала подвижна машина сечилото.Исто така, може да се користи да се надополни челични ножеви да керамички ножеви.Едноставно заменете челичната машина на челик сечилото со керамички машина. დ Пакет, вклучувајќи : 1 X T нож + 1 W ножот.Одговара Модели : W Ножот за сите Wahl Corded и Cordless Clippers Вклучувајќи : за WAHL Професионален : Супер Коси, Супер Коси II.Икона, Про Основните и Коси 2000 за WAHL 5-Ѕвезда : 5 Ѕвезда Високи,Магија Клип за WAHL ФУНТА : Sterling3, Фунта 9. Рефлексии Високи.T нож Одговара за Andis сведоци на недостиг на струја Одговара за Andis GTX Одговара за Andis Т-outliner Одговара за Andis Т-outliner Cordless Лесен за Инсталација : Ова заменува мала подвижна машина сечилото.Исто така, може да се користи да се надополни челични ножеви да керамички ножеви.Едноставно заменете челичната машина на челик сечилото со керамички машина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и

DEN 1200.00