• Неодамнешно
Hahiyo 3А 125V 12mm Дијаметар Еден Притисни Копче за Префрлање Удобен Контрола Мазна Притиснете Акција Елегантен Модерен Стил Компактен Пластични Школка Избрани 5 Парчињ?

Hahiyo 3А 125V 12mm Дијаметар Еден Притисни Копче за Префрлање Удобен Контрола Мазна Притиснете Акција Елегантен

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Практично контрола : јас се користи оваа моментално да се сврти на volt метар за мерење на батерии на вашиот камп осветлување систем.Вие не сакате campinig светилка за да се биде активен цело време додека шатор е во меморија.Се разбира,тоа е едноставно еден притисни акција прекинувач кој работи доволно добро и, исто така, ќе се справи со поголеми напони и струи во случај на вашите проекти за генерирање unsteadily.Мазна копчето акција : копчето движење е непречено и тактилни.Switch себе има убаво се држат до тоа,доволно тактилни повратни информации да се каже кога тоа actuates.Позитивен, но меко "кликнете на" да се чувствуваат ви овозможува да работат со доверба.Можете да ја жица пијано со мала нога тастатура, така што на бас белешки може да се игра со нога.Прекинувачи може да се претвори на белешки без напор,се вклопуваат во како природен мелодија.Повеќе сопствен изглед : Постојат некои работи,скромен, иако тие би можеле да бидат,кои имаат убавината на формата и или функција за која предизвикува еден само за да го паузирате и да го зјапаат.Дава повеќе обичај се погледне во каков и да е вашиот прави.Ги користите за вашиот портата настроената да го даде многу елегантен и модерен изглед,стил може да се вклопуваат во добро.Техничките детали се исклучителни,притиснете за да се чувствуваат ги задоволи текстура секој пат кога ќе се врати дома.Цврста конструкција : Тие може да се користи за да го замени вашиот igniter се префрлите на скара и за стан вратата ѕвона монтира на ѕид.Тие ќе се одржи по неколку месеци под влажни временски услови.Зголемената lockring е на квалитетот на метал.Целата switch себе се спротивстави на влага,како додадена бонус жица е прилично добро да помогне да се задржи влагата од полагање на монтажа дупка.Мулти-Функција : Одлична вредност,лесно mountable,работа убаво за еден вклучено исклучено ситуации.Жица терминали, кои ќе се справи со широк спектар на жица мерачи без гужва,обидете се да инсталирате еден од вас трева кога ќе се чувствувам како конвертирање на тоа да се притисни на копчето start.Исто така, да работи со нив, да го тестираат ДОВЕДЕ на клупата на работа,сите компоненти можат да го издржат милиони пати притиснете и да продолжат да работат добро.Материјал : Висок квалитет на пластика и метал Големина на : Дупка со дијаметар 0.47 инчи/12 mm Напон : 125 V,3А Боја : Сина、Црвено、Зелена、Црна、Жолта Пакет Вклучуваат : 5 парчиња притисни копче за префрлање на Овие push копчето switchs се одлична вредност,лесно mountable,работа убаво за еден вклучено исклучено ситуации.Копче за движење е непречено и тактилни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат