• Неодамнешно
5 Парови 25mm 3D Mink Трепки Пакет Меки Завиткан Dramatics Трепките Крстот Lash Рачно Изработени Ленти Eyelash (G14)

5 Парови 25mm 3D Mink Трепки Пакет Меки Завиткан Dramatics Трепките Крстот Lash Рачно Изработени Ленти Eyelash

Buyers rating:
DEN 2179.20

Количина на стоки

1.Ова е 5 парови 25mm 3 D mink трепки пакет. 3 D mink трепките е направен од 100% употреба на mink на косата природно барака од сибирскиот mink, процесот на производство е 0 сурово.Природно завиткан трепките личат на човековите природни lash.Нашите трепки се противалергиски, не содржат хемикалии,а нема да им наштети на вашите очи.Вие нема да чувствувате непријатност па дури и ќе се носат тоа за долго време. 2.25 mm 5 парови mink трепките.Секој пар на 3 D mink трепките тежи само 0,5 грама.Лесни "0" товарот, можете дури и не се чувствува нивното присуство.Удобно и светлина трепките може да направи да уживате во убави око шминка сите-ден долго. 3.На рачно изработени црна памук бенд е мека и еластична.Корените на трепките се густи и цврсти, не е лесно да падне .Може да се скрати на соодветна должина и крива според вашите очи форма.Правилното одржување може да се користи 15to20 пати. 4.Меки,завиткан крст и dramatics трепките направи да се живописни,шармантна и сјајна.На 25mm должина може да се скрати на рабовите за да одговараат на вашите прекрасни шминка. 5.Ние сме eyelash производителот со 20 години искуство.Ние гарантираме дека квалитетот на производите не е добро и ние не сме задоволни со 100% наплата .Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во пати.MINK LASH.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат