• Неодамнешно
HEALLILY 1 Сет Помине Cuticle Nipper Cuticle Тример Нерѓосувачки Челик Помине Алатки Cuticle Clippers за Нокти Cuticle Грижа Педикир Маникир Алатки за Дома Спа Салон

HEALLILY 1 Сет Помине Cuticle Nipper Cuticle Тример Нерѓосувачки Челик Помине Алатки Cuticle Clippers за Нокти

Buyers rating:
DEN 386.16

Количина на стоки

Направени од премија од не ' рѓосувачки челик материјали со исклучителна изработка, цврсти и издржливи.Удобно ергономски дизајн структура се направи нокти средување на повеќе лесен, лесен за употреба.Не е лесно да се деформира, не е лесно да ' рѓа, многу практични, која може да издржи долго време користење.Убаво подароци за пријатели и членови на семејството, тие ќе се чувствуваат многу мило за тоа.Брзо, лесно обликот на вашите нокти.Направи вашите нокти убави и чисти, совршен за салон за користење.Опис Оваа точка е нокти педикир на алатката, што се изработени од тврд и издржливи материјали со исклучителна изведба за издржливи и долготрајни употреба.Ќе добиете вашиот moneys вредност со ова нокти алатка.Ноктите машина ќе биде од голема помош за вашиот секојдневен живот.Функција Боја : Бела.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Големина на : 11. 00 X5. 00 X1. 00cm; 4. 32 X1. 97 X0. 39in Пакет Вклучувајќи 1 Сет Помине Cuticle Nipper Cuticle Тример Нерѓосувачки Челик Помине Алатки Cuticle Clippers за Нокти Cuticle Грижа Педикир Маникир Алатки за Дома Спа Салон.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс

Modname=ckeditor.Опис : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до н�

DEN 1754.40
Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По�

DEN 6276.48
Слика Бадемово Црешни Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Слика Бадемово Црешни Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас�

DEN 1293.36
Whitmor Rattique Мала Полица Tote Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Whitmor Rattique Мала Полица Tote Сива

На цврста конструкција со издржлива метална рамка и полиетилен пластична здрав.Вграденво не ' рѓосувач�

DEN 373.68