• Неодамнешно
АЦЕ СТАКЛО 9718-49 Реактор Боро, 25 mm x 120 mm (Пакување од 3)

АЦЕ СТАКЛО 9718-49 Реактор Боро, 25 mm x 120 mm (Пакување од 3)

Buyers rating:
DEN 1152.00

Количина на стоки

Пакет Димензии : 4.0 " L X4.0 " W X4.0 " H. Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 0.6 Lbs.Microscale photochemical реактор со внатрешно навој конекции двата горниот и долниот дел на главата.Врвот е #15 Ace-Нишка која ги прифаќа 12.5-14mm О Д цевки како што 9720-23 Прст Кондензаторот; дното е #25 Ace-Нишка која се прифаќа 24mm К. Г. кварц или стакло (borosilicate) цевка за photolysis експерименти.Заврши објектот се состои од глава, #15 и #25 Најлон со O-Прстени, 9730 Капа Затка со капа и O-Ring, прст кондензаторот, и или кварц или стакло 25x125mm реактор цевка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и

DEN 1200.00
Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80