• Неодамнешно
Мраз Cleats, Силен Стисок Crampons Прилагодливи Анти Деформација Ладно Отпорни на Мраз Одење

Мраз Cleats, Силен Стисок Crampons Прилагодливи Анти Деформација Ладно Отпорни на Мраз Одење

Buyers rating:
DEN 918.96

Количина на стоки

Погоден Опсег : Погодна за отворен мраз и снег, пешачење, стрмен терен, freezed патот.Многу погодни за зимски трчање, пешачење и мраз риболов. 10 Заби и Стабилна : 10 заби тип е најчестиот модел во професионални crampons, обезбедувајќи одлична контрола и подобрување на стабилноста.Силен Отпор на Студ : Со цел да се прилагодат на замрзнување средина, crampon е целокупната температура граница е минус 50 до 60 степени.Пластични компоненти се ладно отпорни TPU, кои може да останат стабилен во екстремни временски услови.Манган Челик Материјал : Користи висока јачина манган челик, не е лесно да деформација или пауза, брзо може да се сфати на земјата за да се спречи лизгање.Прилагодливи Дизајн : Има прилагодливи дизајн, дури и ако има само една големина, може да се прилагодат за различни нога големина, нема потреба да се грижите за изборот на погрешна големина.Функција : 1. Манган Челик Материјал : Користи висока јачина манган челик, не е лесно да деформација или пауза, брзо може да се сфати на земјата за да се спречи лизгање.2. Прилагодливи Дизајн : Има прилагодливи дизајн, дури и ако има само една големина, може да се прилагодат за различни нога големина, нема потреба да се грижите за изборот на погрешна големина.3. 10 Заби и Стабилна : 10 заби тип е најчестиот модел во професионални crampons, обезбедувајќи одлична контрола и подобрување на стабилноста.4. Силен Отпор на Студ : Со цел да се прилагодат на замрзнување средина, crampon е целокупната температура граница е минус 50 до 60 степени.Пластични компоненти се ладно отпорни TPU, кои може да останат стабилен во екстремни временски услови.5. Погоден Опсег : Погодна за отворен мраз и снег, пешачење, стрмен терен, freezed патот.Многу погодни за зимски трчање, пешачење и мраз fishing Specification : Предмет Тип : Ice Cleats Material : Платно, Манган Челик, Гума, Plastic Color : Како Shown Application : За Пешачење, Мраз Одење, Mountaineering Product Големина : Една Големина Одговара на Сите, Adjustable Weight : Прибл.650g/22.9 оз Пакет Листата : 2 x Чевли Crampon2 x Одредување Rope1 x Хексадецимален Wrench1 x Складирање Торба.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Ice Cleats
Material:
Canvas, Manganese Steel, Rubber, Plastic
Color:
As Shown
Application:
For Hiking, Ice Walking, Mountaineering
Product Size:
One Size Fits All, Adjustable
Weight:
Approx.650g/22.9oz
Package List:
2 x Shoe Crampon :
2 x Fixing Rope :
1 x Hex Wrench :
1 x Storage Bag :

Купувачи како што сакаат

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80