• Неодамнешно
F Fityle 2 парчиња 5 Метри 20mm DIY Занаети Кожа за на Рака Кожа Занает Лента DIY Материјали

F Fityle 2 парчиња 5 Метри 20mm DIY Занаети Кожа за на Рака Кожа Занает Лента DIY Материјали

Buyers rating:
DEN 686.40

Количина на стоки

* Боја : Светло Кафеава, Црна. * Сосема нов и висок квалитет. * СТП кожа за на рака,трајни и здрав. * Голема додатоци за вашата кожа занает проект, DIY Торба Рачки, Алкохол, Декорација, Embellishments, Спојувалка за DIY, итн. * Материјал : СТП кожа.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - СТП кожа за на рака,трајни и здрав - Голема додатоци за вашата кожа занает проект, DIY Торба Рачки, Алкохол, Декорација, Embellishments, Спојувалка за DIY, итн - Материјал : СТП кожа Боја : Светло Кафеава, Black Size Табела : Должина : Околу. 5 Метри/16.4 ft Width : Прибл. 2cm/0.78 inch Package Вклучува : 2 Парчиња СТП Кожени Ремени (5 Метри секоја)Забелешка : ве Молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Воочи големината и Кран Безжичниот Далечински Управувач Двојно Предаватели Индустриски Канал Лифт Радио F21-E1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Воочи големината и Кран Безжичниот Далечински Управувач Двојно Предаватели Индустриски Канал Лифт Радио F21-E1

【Забелешка : 】далечинскиот управувач треба да се користи со контактор.Тоа не може да биде директно пов�

DEN 2376.00