• Неодамнешно
jlbkkyd Занаети DIY 5 Метри 5/8 16mm Цвет Печати Пати во Текот Еластична Флорални Лента за DIY за Шиење Облека Додатоци Headwear Еластична Бенд за Ткаенина Додатоци (Боја : D: D, Шири

jlbkkyd Занаети DIY 5 Метри 5/8 16mm Цвет Печати Пати во Текот Еластична Флорални Лента за DIY за Шиење Облека

Buyers rating:
DEN 1545.60

Количина на стоки

Погоден за разни уметност и занает, како, dressmaking општи измени, wristbands итн.Ќе бидете во можност да додадете водат до било облека со леснотија. 100% сосема нов и висок квалитет.Еластичен јаже е изработен од полиестер, не-токсични и кожа-пријателски.На bungee мозок е доволно флексибилни и лесно може да се намали до должината сакате.Овој вид на еластична бенд може да биде лесно да се врати во првобитната должина, во рамките на дозволената спектар на истегнување и еластична деформација.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Идеален за креирање на медиум облека да се поголем облека, dressmaking, wristband на облека, разни уметности & занает проекти, scrunchies итн.Опис на производот : Материјал : полиестер + cotton Size : 5/8"(16mm)Стил : Pattern Design : еден side Uses : се користи за headbands, clothes Package вклучува : Напомена : 1. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80
Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и

DEN 1200.00