• Неодамнешно
Воочи големината и Кран Безжичниот Далечински Управувач Двојно Предаватели Индустриски Канал Лифт Радио F21-E1 (AC/DC 65V-440V 1 Предавателот + 1 Приемник)

Воочи големината и Кран Безжичниот Далечински Управувач Двојно Предаватели Индустриски Канал Лифт Радио F21-E1

Buyers rating:
DEN 2376.00

Количина на стоки

【Забелешка : 】далечинскиот управувач треба да се користи со контактор.Тоа не може да биде директно поврзан со извор на енергија.Поврзување на моќ директно ќе изгори на матичната плоча. 【Материјал : 】Стакло-Влакна АП .IP65 Водоотпорен : Тоа може да се користи нормално под суровата средина како што се високо масло загадувањето, висока влажност и висока прашина.Околу 100(200 метри и е прилагодена) Силен проницаемост и без цел. 【Карактеристики : 】 Со 6 функција копчиња ;Програма на копчето за функција од страна на компјутерски софтвер. 【Безбедност : 】 далечински контролер е опремен со безбедносни магнетни копчето за вклучување за итна употреба.Далечинскиот управувач има батеријата напон аларм уред кој автоматски намалувања исклучување на колото кога напонот е недоволен.Нагоре/надолу, исток/запад, север/југ, може да биде програмиран да блокирам или не-блокирам,за да се префрлате и нормално итн.Примачот за напојување : 65-440 V AC/DCMaterial : Стакло-Влакна PA66 Dimension : 205*86*80mm Protection Класа : IP65 Temperature опсег : -40~85 степени Celsius Frequency опсег : VHF : 310~331 MHz; UHF : 425~446 MHz Receiver чувствителност : -110d Bm Cable должина : 1.65 meters Safety код : 32 бита (за 4,3 милијарди евра)за Контрола на далечина : Approx100m (200 метри и е прилагодена).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и

DEN 1200.00