• Неодамнешно
Андроид Автомобил Стерео 9-инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил за Solaris Verna 2017-2018 Андроид Авто Двојно Din со GPS Навигација Bluetooth FM Поддршка Огледало Линк Копија Кам

Андроид Автомобил Стерео 9-инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил за Solaris Verna 2017-2018 Андроид Авто

Buyers rating:
DEN 8581.68

Количина на стоки

Применливи Модели : За Solaris Verna 2017-2018 тој двоен din автомобил стерео bluetooth ќе ви даде неповторливо искуство кога ќе користите GPS навигација, играте игри,да слушате музика, да гледате видеа,итн. 【9inch ЕКРАН на ДОПИР】 : Андроид автомобил стерео bluetooth со 9 инчен HD 1024*600 капацитивни екран на допир,подобро од resistive екран,одговорно екранот за контроли, пристап и контрола е бриз!Поголема и појасна екран на двојно din стерео во автомобил ќе ви даде прекрасно визуелно доживување. 【Мулти Функција Двојно Din Автомобил Стерео】 : двојно din автомобил стерео поддршка онлајн сателитска навигација, Вграден микрофон + bluetooth слободни Раце повик, Телефон бесплатно, андроид 10.0 стерео систем во автомобилот, исто така, поддршка LED ноќ визија,FM/AM/RDS радио, SD/USB/ПОМОШЕН, Огледало линк, Rear view camera текст, воланот контрола, Автомобил логото поставување,и др. 【WIFI ПОВРЗЕТЕ】 : Овој Андроид 10.0 автомобил стерео радио играчот може да се поврзете со интернет преку вградениот WIFI, можете да уживате во сурфањето на интернет и симнување на апликации ви се допаѓа од изградена-во Продавницата на двојно din автомобил стерео bluetooth : Facebook, You Tube, Gmail,Tik Tok и така натаму.Исто така можете да го користите вашиот паметен телефон како "жешко" место. 【GPS НАВИГАЦИЈА】 : имаме пре-преземање вашата земја мапата во двоен din автомобил стерео bluetooth,можете да го користите директно.Исто така,андроид автомобил стерео gps навигација за поддршка онлајн навигација по поврзување на WIFI или "жешко" место.Андроид главата единица двојно din поддршка Двојна Зона Функција, па можете да уживате во музика,радио, кога навигација. - Ова сателитска навигација GPS систем за навигација сателитска навигација играч Bluetooth автоматско радио е само компатибилни За Solaris Verna 2017-2018 .Ве молиме потврдете пред купување, ве молиме контактирајте со нас.*ПОТСЕТУВАЊЕ : Како опрема, инсталација бара одредена количина на технологијата и професионално знаење, можете да одат на професионална автомобил измена продавница за помош од професионален инсталација инженер.Оперативен систем : Android 10.0 Конфигурација : 16/32/64/128 ROM, 1/2/3/4/6 RAM меморија, 4/8 Core processor Resolution : 1024 * 600 Screen Интернет : 4 G / 5 G/ Wifi / USB / hotspot Screen : 2.5 D IPS калено high-definition капацитивни мулти-touch Digital медиа формат : Mp3 / Mp4 / WMA / JPEGSpecial функција : Bluetooth/built-in GPS/мобилен телефон/MP3 плеер/екран на допир/TVSpecial функција : вградениот звучник/микрофон/Wifi функција/support воланот контрола/3 G/4 G/5 G/ network Built-во Carplay dongle : поддршка (8core само)Вграден DSP : support Mirror линк : lphone / Android RDS : Support Rear приказ на камерата текст : support Steering тркала контрола : support Front камера текст : support GPS навигација во сајтот : support Language : Поддршка за повеќе languages Navigation вклучува : Домаќин (екран)Сите додаток и линии.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80