• Неодамнешно
Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Златниот / 100cmx120cm

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Buyers rating:
DEN 1200.00

Количина на стоки

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, итн.Висок квалитет : со користење на високо-квалитетни метал железо материјали, заштита на животната средина, без мирис, силна носивоста, повеќе носат-отпорни, и силна товарот капацитет.Мултифункционален : апарати за Домаќинство и за комерцијална облека го прикаже полици обезбеди дополнителни облека простор за складирање, кој е многу погоден за прикажување на производи или обезбедување на простор за облека, облека или студија.Да зачувате простор : ви овозможи со доволно простор за да се организираат и да се прикаже секојдневна облека, без да потрошите повеќе време за да се расплетува на набори.Висок квалитет на услуга : Ако наидат на проблеми, можете да контактирате со нас и ние ќе ги реши вашите проблеми.Таванот инсталација може да прими голема количина на облека, може да се организираат и да се прикаже дневни или сезонски облека, и да се создаде во места каде што повеќе таванот простори се needed Can продавница доволно облека за да се организираат и да се прикаже секојдневно носат или сезонски облека, без облека folds Strong и издржливи железо материјал, издржлив и ' рѓа-доказ, не е лесно да вибрира и бришење, трајни, исклучителна изработка покажува едноставен и уникатен elegance Product име : облека дисплеј stand Number на производи : 1 Product боја : gold Product материјал : iron Maximum оптоварување : 45kg Product големина : 100cm×80см, 100cm×100cm, 100cm×120cm, 100cm×150см, 120cm×80см, 120cm×100cm, 120cm×120cm, 120cm×150cm Precautions Please се однесуваат на вредност се мери, и ќе ви овозможи мала грешка при мерење во рамките на нормалниот опсег.Поради влијанието на мониторот, камера или други фактори, може да биде малку боја разлика, ве молиме обратете се до крај product Children не треба да се искачи или си играат со овој производ за да се избегне повреда поради overturning Place производот на рамно на подот и се откажам објект на избалансиран начин.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80