• Неодамнешно
YSJJUSZ Фиока Организатор Фиока Организатор Прилагодливи Складирање Фах Прибор за јадење Складирање Кутија и Фиока Вметнете Кутија за Прибор, приборот за јадење Зана

YSJJUSZ Фиока Организатор Фиока Организатор Прилагодливи Складирање Фах Прибор за јадење Складирање Кутија и

Buyers rating:
DEN 1675.20

Количина на стоки

Добро за организирање на вашата долна облека, чорапи, долна облека кога ќе завршите со алишта и лесно да им пристапите додека ви треба.Идеална длабоко фиока организаторот за секојдневна употреба.Убаво функционална, тоа е елегантен дизајн го прави совршен комплимент за вашиот дом оркестарот.Совршен за дома, кујна, бања, и канцеларија фиока организација.Совршен начин да declutter и исправи од вашиот почетен организација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат