• Неодамнешно
SHYPT 1 Парче 3 Дупка Стискаш Шише Пластични Масло Оцет Шишиња Condiment Фармацевт Сос Шише Ketchup Салата Cruet Може да 3 Дупки Капак Пластични Стискаш Шише (Големина : 300ML-ЦРВЕНО)

SHYPT 1 Парче 3 Дупка Стискаш Шише Пластични Масло Оцет Шишиња Condiment Фармацевт Сос Шише Ketchup Салата Cruet

Buyers rating:
DEN 993.84

Количина на стоки

Одлично за ресторан и домашната кујна употреба.Се користи како сос, масло, оцет, ketchup, сенф, мајонез фармацевт.Карактеристики лесно cut-да-собере млазници и престој тесни врвот кој лесно завртки надвор, но нема да pop-off (исклучено). 3 стилови по желба : 12/16/24oz.Бои по желба : Бела/Red/Жолта.Одлично за ресторан и домашната кујна use Use како сос, масло, оцет, ketchup, сенф, мајонез dispenser Features лесно cut-да-собере млазници и престој тесни врвот кој лесно завртки надвор, но нема да менито што се off3 стилови по желба : 12/16/24oz Colors по желба : Бела/Red/Yellow Material : ЈП.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80