• Неодамнешно
8-Инчен Изолирани Челик Завртки Клешти Мултифункционален Жица Соголување Crimping Рака Алатки Рака Управувана Алатки

8-Инчен Изолирани Челик Завртки Клешти Мултифункционален Жица Соголување Crimping Рака Алатки Рака Управувана

Buyers rating:
DEN 1521.60

Количина на стоки

Лесно да се носат : Челик Бар Стеги Plier е 8 инчен мини големина, која е лесно да се стави во алатка торба, повеќе сакаат да работат, побезбеден за транспорт.Материјал : 8-инчен Челик Завртки Клешти се изработени од хром vanadium од легиран челик, што лесно може да slicer обични метали.Рачката за заклучување дизајн на кабелот Plier е лесен за чување.Солиден и издржливи : Жица Соголување Crimping tools, ќе ви овозможи да се заврши многу задачи без прекин или станува мачна, додека работата не е завршена.Мулти-функција : Железо Нишка на Смолкнување е мал во големина, но тоа може да се направи многу на работа.Жица Клешти може да се користи за да се slicer тешки завртки, жици, кабли, итн.Против пролизгување : анти-лизга рачката на Мини Болт Clipper Челик Жица shears има одлична контрола, и силата, пренос пролет носи многу притисок, и тоа ќе не се деформирани по долгорочна употреба.Опис : 8-инчен гром клешти стожерот зад вилици да се формира двојна оска или композитни стожерот; стожерот ниво на оваа мини болт клешти ви дава дополнителна сила.Тие се, исто така, удобно и да не се стави притисок на вашите раце, па можете да продолжите да ја користите оваа едноставна гром клешти до работа е завршена.Карактеристики : 8-инчен Челик Завртки Клешти-Боја : Црвена и Црна.-Материјал : Хром Vanadium Легиран Челик. Големина на : 21x5x5 cm/8.27x1.97x1.97 инч.Напомена : 1. Големина во 1-2cm големина разликата е во нормални граници, поради прирачник за мерење. (1 инч = 2.54 см)2. Бојата може да има мала разлика поради светилки, екрани и др.Пакет Including1 * 8-инчен Челик Завртки Клешти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1276.80