• Неодамнешно
Liyeeo Crampons, Фирма Wearproof Висока Јачина Силен Стисок Мраз Канџи Анти Лизга 12 Заби за Кал Патот за Снег Ден за Пустина

Liyeeo Crampons, Фирма Wearproof Висока Јачина Силен Стисок Мраз Канџи Анти Лизга 12 Заби за Кал Патот за Снег

Buyers rating:
DEN 2224.80

Количина на стоки

Единствена анти‑пропадна ефект, погоден за специјални места и активности на отворено како мраз и снег, дождливите денови, кал патишта, лизгава основа, пустините, итн.Направени од висока цврстина челик, која е цврст и издржлив, и е побезбедно без да се прекрши.Таа е погодна за луѓе кои често работат на отворено.На предниот и задниот дел одредување појаси се направени од најлон, кој е дебела, висока отпорност на абење, со голема сила, и на ниска температура отпор.Долго мраз заби, силна потпора, се приспособат соодветните големина според големината на нозете, и го користат со разни отворено спортски чевли, пешачење чевли и планински чизми.Лизга директно на сол, лесно да се носат и полетување, лесен и брз за употреба, лесно за носење, безбедно и практично!.Функција : 1. Направени од висока цврстина челик, која е цврст и издржлив, и е побезбедно без да се прекрши.Таа е погодна за луѓе кои често работат на отворено.2. На предниот и задниот дел одредување појаси се направени од најлон, кој е дебела, висока отпорност на абење, со голема сила, и на ниска температура отпор.3. Долго мраз заби, силна потпора, се приспособат соодветните големина според големината на нозете, и го користат со разни отворено спортски чевли, пешачење чевли и планински чизми.4. Единствена анти‑пропадна ефект, погоден за специјални места и активности на отворено како мраз и снег, дождливите денови, кал патишта, лизгава основа, пустините, итн.5. Лизга директно на сол, лесно да се носат и полетување, лесен и брз за употреба, лесно за носење, безбедно и практично!Како да го Користите : се Стави производот во единствена на чевли.Спецификација : Предмет Тип : Crampons Material : Манган Челик, Пластика, Најлон Webbing Uses : Погоден за Средини Како што е Снег, Трева, и Мраз.Пакет Листа : 1 x Crampons (Пар)1 x Складирање Bag Note : ве Молиме чувајте го на чисти по секоја употреба и чувајте го на суво место.Ова е отворен помошни алатка за mountaineering.Ве молиме не го користат како професионална алатка како што маратон.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Crampons
Material:
Manganese Steel, Plastic, Nylon Webbing
Uses:
Suitable for Environments Such As Snow, Grass, and Ice.
Package List:
1 x Crampons (Pair) :
1 x Storage Bag :
Please keep it clean after each use, and store it in a dry place. This is an outdoor auxiliary tool for mountaineering. Please do not use it as a professional tool such as rock climbing. :

Купувачи како што сакаат

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80