• Неодамнешно
U-M Сјајот Rhinestones се Справи со Најлон Коса Четка Прашина Чисти Акрилик УВ Гел Ноктите Уметност Розова Superior†Квалитет и CreativeCost-Ефективна

U-M Сјајот Rhinestones се Справи со Најлон Коса Четка Прашина Чисти Акрилик УВ Гел Ноктите Уметност Розова Superiorâ€

Buyers rating:
DEN 119.52

Количина на стоки

Најлон е мека и кожа-пријателски, може да се обидете тоа на твоето лице и дланки.Мека најлон четка ви даде неверојатна пријатно чувство при допир со ноктите или за лицето за нега.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.Лесно да се во боја, лесен за употреба.Големина : 18cm Soft најлон четка ви даде неверојатна пријатно чувство при допир со ноктите или за лицето за нега.Најлон е мека и кожа-пријателски, може да се обидете тоа на твоето лице и дланки.Пакет Including1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1276.80