• Неодамнешно
ZIIVARD Бележник Хартија 24 Листови Алис&Градина Тематските Scrapbooking Комплет Подлога од Хартија Фото Албум DIY Оригами Уметност Позадина Декорација,6 X 6 Инчи (Алис)

ZIIVARD Бележник Хартија 24 Листови Алис&Градина Тематските Scrapbooking Комплет Подлога од Хартија Фото Албум

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

❄Симпатична тема-Проект подлога е најстариот основните додаток за бележник албуми и scrapbooks.Позадина датотека зема зимски приказна како тема и да вклучува голем број на зимски елементи, кои може да го подобри рекордот на дневни радост. ❄Вклучени-ќе примате 24 картичка позадина трудови, 2 на секој модел, вклучувајќи 12 различни еден двострано печатење дизајн, доволно за да се заврши својата креативност. ❄Материјал-Занает хартија е направен од високо-квалитет киселина-слободен дрво и хартија-слободни.Овој труд е киселина - и lignin-бесплатен, и може да се постигнат најдобри резултати и на највисоко архива квалитет. ❄Широко се користи-Тоа е носител на слики и други украси.Позадина хартија, исто така може да се користи за рачно изработени честитки, рака сметка декорација, DIY оригами, пакување и подарок кутии. ❄За DIY-6×6 инчен исклучителен дизајн на хартија е најдобар избор за Божиќ, денот на Благодарноста, роденден, годишнина, свадба декорација фотографии, карта во донесувањето одлуки или подарок пакување.Многу погоден за деца, деца, тинејџери, семејства, млади и стари тематските scrapbooks и занаетите проекти.Функција : Позадина хартија е најстариот основните додаток на бележник албуми и scrapbooks.Тоа исто така може да се користи за рачно изработени честитки, рака сметка декорација, DIY оригами, пакување, и подарок кутии. 6×6 инчен исклучителен дизајн на хартија е најдобар избор за Божиќ, денот на Благодарноста, роденден, годишнина, свадба декорација фотографии, карта во донесувањето одлуки или подарок пакување.Проект подлога е најстариот основните додаток за бележник албуми и scrapbooks.Позадина датотека зема зимски приказна како тема и да вклучува голем број на зимски елементи, кои може да го подобри рекордот на дневни радост.Вие ќе примате 24 картичка позадина трудови, 2 на секој модел, вклучувајќи 12 различни еден двострано печатење дизајн, доволно за да се заврши својата креативност.Спецификација : Материјал : Двоен офсет хартија, неутрални и киселина-слободен Боја : Multicolor Големина : 6x6"/15.2x15.2cm Пакување includes24 X листови/set Забелешка : 1.Поради светлосни ефекти, се следи светлината , контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. 2.Ве молиме овозможи 1-3 СМ разликува поради прирачник за мерење.1 Инч=2.54 см, 1 cm=0.39 Инч.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат