• Неодамнешно
KFidFran 3Pcs DC Моќ Конектор Адаптер 5.5mmx2.1mm Женски Женски Кабел Џек Штекер Конвертор за Лаптоп видео надзор Камера лента осветлување Црна(3Pcs DC Моќ Конектор Адаптер 5,5 mm x 2,

KFidFran 3Pcs DC Моќ Конектор Адаптер 5.5mmx2.1mm Женски Женски Кабел Џек Штекер Конвертор за Лаптоп видео надзор

Buyers rating:
DEN 1144.80

Количина на стоки

Спецификација - Име на Производ : DC Моќност Конектори;5.Функција - Голема ставка за мали електроника проекти и апликации за видео надзор.Предност - конверзија и поврзување на различни видови на конектори; брза конекција и исклучувањето(Vorteil - Konvertieren und Verbinden verschiedener Steckertypen; schnelles Verbinden und Trennen.Апликација - Погоден за лаптоп, Андроид таблет, видео надзор надзор камера, MP3, MP4, led светло, Рутер, Мини Фан, Кабелски Модем, Центар, фото играч, SCM развој, електронски куче, контрола на пристап на присуство, автомобил полнач.Etc Please предвид пред купување : 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат