• Неодамнешно
NAZSVG Деца Момче Дете Децата Диносаурус Цртан филм Мода Печатење Одговараат Круг Вратот Симпатична Костим Мека Памучна Долг Ракав Облека

NAZSVG Деца Момче Дете Децата Диносаурус Цртан филм Мода Печатење Одговараат Круг Вратот Симпатична Костим Мека

Buyers rating:
DEN 957.60

Количина на стоки

100% Памук.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање. ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат мислењата на нашите клиенти и да ја прочистите секој детал да се обезбеди квалитетот на стоката. ✅Дизајн : Оваа мода симпатична bodysuits дизајн ќе го направи вашето дете повеќе енергични и повеќе стануваат најатрактивни на Божиќ.Тоа е многу погодна за секојдневно носење, внатрешна и надворешна, итн.Држи вашето бебе удобно како тие одмор или romp.Совршен подарок за Божиќ, ноќта на Вештерките, Благодарноста и Одмор. ✅Мода колокација:Едноставен и мода основниот стил,слатки и смешни ракав дизајн,направи вашето бебе повеќе извонредна;може да одговара со вашиот малку еден омилен бебе капи, бебе чорапи, бебе bibs, за симпатична, координирана облека. ✅Забелешка : Ако вашето дете расте побрзо или повисоки/посилни од нормално, ве молиме цел 1 size според вашите вистински потреби. ✅Боја, големина : Погоден за момчиња и девојчиња ве молиме погледнете го "Опис на Производот" за големината детали.Постојат многу бои за да изберете од.Рака за перење или хемиско чистење не е препорачливо. ✅ Симпатична бебе essentials : бебе bodysuits.Еден од бебе essentials за новороденче;Мека, нежна и удобно на бебешка кожа.Бебе Бебе Деца Девојки Romper Поставите Romper Поставите Лилјак Romper + Туту Здолништа Outfits Product Опис : Cotton Machine Wash Material : Направен од висок квалитет на плетени памук.Удобно носење искуство, безбеден за кожата.Две-парче Групи : Круг јака долг ракав памук, плетени блузи и панталони може да се задржи вашето бебе топло, кои се практични и ефективни.Лесно да се грижи : Fadeless, машина перат и рака мие, ткаенина, исто така, е лесно да се чисти и не ќе земе многу од вашето време.Тоа ќе се чувствувате добро, дури и по миење многу пати.Повод : Совршен за роденденски подарок, секојдневно се игра, спиење носат, секојдневен, отворено носат, партија, фотографија.Ве молиме овозможи мала 1-3cm разликата се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот прилагодување,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2.54 cm Attention plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 PC Кошула 1 PC Панталони.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1276.80