• Неодамнешно
ДЕ · MARKT 6 Ролни Washi Лента Поставена Геометриски Ленти Washi Лента Должина 3m Washi Маскирање Декоративни Ленти за DIY Занаети Оркестарот Planners Бележник

ДЕ · MARKT 6 Ролни Washi Лента Поставена Геометриски Ленти Washi Лента Должина 3m Washi Маскирање Декоративни

Buyers rating:
DEN 1226.40

Количина на стоки

Материјал : декоративна лента е направен од висок квалитет на Хартија, Декоративни маскирање лента може да се користи за scrapbooking и канцелариски материјал.Димензии : Ширина 3/2/1.5/1/0.5 cm* Должина 3m,Лесно да се солза во право големина!.Површината е мека, на хартија лесно можат да бидат фиксни, бојата е долга-трајни, тоа може да биде лесно да се раскинат или да се намали, има идеални лепливоста, е безбеден за употреба, не ја напушти непотребни остатоци, и е лесен за употреба!.Мулти-цел декоративна лента : Washi лента може да се користи за да ги красат вашата поезија, прирачници, дневници, scrapbooks, карти, подарок пакување и разни други занаетчиски предмети.Одличен подарок : совршен одмор подарок за семејството, пријатели и колеги.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат