• Неодамнешно
LDDYHD Вода Стоматолошки Flosser Cordless Преносни Електрични Полни Усни Irrigator, 3 Режими на Почисти Заби, Вода за чистење на забите со Конец Орален Irrigator со 230ML Резервоарот за В?

LDDYHD Вода Стоматолошки Flosser Cordless Преносни Електрични Полни Усни Irrigator, 3 Режими на Почисти Заби,

Buyers rating:
DEN 1636.80

Количина на стоки

Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со стока сте го купиле, ве молиме слободно да ни e-mail, ние ќе бидеме подготвени да ги реши сите проблеми за вас колку што е можно побрзо додека не се задоволни.Одличен за носење и патуваат со вас.Уживајте поздрав непцата и посветли заби за само 1 минута на ден.Резервоарот е врвот во рек машина за миење садови безбедно за лесно чистење.Лесно контрола на проток на вода со погодно за вклучување/исклучување се справи со switch.ПОВЕЌЕ РЕЖИМИ за сликање - Овој водоотпорен стоматолошки орален irrigator за заби има 3 начини (нормално, мека, пулсот).Можете да изберете соодветен режим според вашите потреби.Овој пренослив вода ги собереш забите, чистење со складирање торба е идеален за патување и секој отворено активност, како и за домашна употреба.Спецификација : име на Производ : Забите cleaner Product Големина : 295x65x80mm Voltage : DC3.7 VWay на работа : Pulsed Water притисок опсег : 20-110 PSIWater капацитет на резервоар : 230ml Packing листата : почисти Заби*1 If за било која причина не сте целосно задоволни со стока сте го купиле, ве молиме слободно да ни e-mail, ние ќе бидеме подготвени да ги реши сите проблеми за вас колку што е можно побрзо додека не се задоволни.Одличен за носење и патуваат со вас.

Карактеристики на стоката

Product name:
Teeth cleaner
Product Size:
295x65x80mm
Voltage:
DC3.7V
Way of working:
Pulsed
Water pressure range:
20-110PSI
Water tank capacity:
230ml
Packing list:
Teeth cleaner*1 :
If for any reason you are not completely satisfied with the goods you purchased, please feel free to email us, we will be ready to solve any problems for you as soon as possible until you are satisfied. :
Great for carrying and traveling with you. :

Купувачи како што сакаат

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1276.80