• Неодамнешно
Relaxdays Гума Doormat со Украси, 60 x 40 см, Нечистотија Внатрешна и Надворешна Употреба, Плоштад Вратата Мат, Црна, 60x40 cm

Relaxdays Гума Doormat со Украси, 60 x 40 см, Нечистотија Внатрешна и Надворешна Употреба, Плоштад Вратата Мат,

Buyers rating:
DEN 1209.12

Количина на стоки

Декорација : плоштадот doormat за влез областа око-catcher направени од цветни дезени и украси.Не се лизга : црна гума нечистотија trapper мат, трајни добредојдовте мат за безбедна задржете.Универзален : doormat за внатрешна и надворешна употреба, идеален за градина, патио, куќа влезот и многу повеќе.Робустен : нечистотија мат направени од времето-отпорни материјали - едноставно ја избришат или допрете го за да го исчистите.Детали : поканува чевли мат - димензии (H x W x D) : прибл. 1 x 75 x 45 см - води нечистотија далеку од куќата.Овој плоштад doormat со флорални орнаменти ќе се стави насмевка на вашето лице пред отворање на вратата.Благодарение на црна гума изградба, чевли мат е траен и не се лизга.На издржлив материјал е, исто така, се карактеризира со водоотпорна својства, која ви овозможува лесно да се изложи на вашата врата мат снег и дожд.Прикажи ги исклучите вашиот влез област, патио или градина со оваа декоративни добредојдовте мат.Влезот мат во детали : - Целокупната димензии : прибл. 1 x 60 x 40 см. - Тежина : околу. 1.3 кг. - Материјал : Гума - Боја : црна Плоштадот вратата мат со орнаменти. - Водоотпорна чевли мат за внатрешна и надворешна употреба. - Не се лизга материјал за безбедна задржете. - Идеален за градина, тераса и скалите. - Вратата мат за чистење избрише или да се онесвестува. - Декоративни со цветни украси и украси.Кутија содржина : - 1 x гумени врата мат. - Декоративни предмети кои не се вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат