• Неодамнешно
Пети Ноктите Clipper за Ingrown или Дебели Ноктите, Ноктот Clippers, Пети Ноктите Clippers Нерѓосувачки Челик Ingrown Ноктите Clipper Професионални Педикир Ноктите Машина за Семејствот?

Пети Ноктите Clipper за Ingrown или Дебели Ноктите, Ноктот Clippers, Пети Ноктите Clippers Нерѓосувачки Челик

Buyers rating:
DEN 268.56

Количина на стоки

Високо Квалитетен Материјал : Нерѓосувачки челик материјал без rusting или corroding, заклучување на затворач за заштита на ножот за време на патување или за складирање.Остри ноктот trimmers секогаш ажурирајте го вашиот дебел кршливи нокти.Нерѓосувачки челик ножот е остар и издржливи за да се намали било тешко помине без да се оцрни.Лесно Чистење : Совршен за семејството или професионална употреба, лесно чистење по употребата, прекрасен и практични педикир ноктите машина.На пети ноктите clipper за ingrown или дебели ноктите ќе направи идеална моментов (фестивал, годишнина, роденден, брак), за семејството и пријателите.Ноктот Clippers : Професионални помине clippers наменета за сечење тешки и тешко ноктите и ноктите, се ефективни во средување на болни ingrown ноктите.Долготрајната употреба може уште да се одржи оригиналниот флексибилност.Издржливи : Ергономски дизајнирани нокти clipper за мажи и жени ги користат, домот полирање заврши, трајни и анти‑корозија.Ноктот clippers за дебели ноктите ви помогне токму намалување на дебел ноктите или ingrown ноктите.Пети Ноктите Clipper за Ingrown или Дебели Ноктите : Погоден за дебели ноктите и ingrown ноктот, криви ножот за да се обезбеди точни и непречено сечење за дебели ноктите.На педикир препорачува ноктот nipper е дизајниран за лесно клип ноктите на сите големини.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По�

DEN 6276.48