• Неодамнешно
HRUW-100W-24V Прекинувач за Напојување IP67 Водоотпорен LED Драјвер Трансформатор 100-240VAC за LED Светло Компјутер Проектот Отворено

HRUW-100W-24V Прекинувач за Напојување IP67 Водоотпорен LED Драјвер Трансформатор 100-240VAC за LED Светло Компјутер

Buyers rating:
DEN 803.76

Количина на стоки

【Едноставна Инсталација】прекинувач за напојување е мал во големина, лесен во тежина, и лесно да се инсталира и жица. 【Долг животен Век】На водоотпорен LED напојување е направен од високо-квалитетни материјали и има долг животен век. 【Анти- 'рѓа】На водоотпорен LED драјвер е ултра-тенок префрлување напојување со елоксирани површина,' рѓа и отпорност на абење. 【Спецификација】Оваа ултра-тенок водоотпорен префрлување напојување има влезниот напон 100-240 VAC и излезен напон на 24 VDC. 【Широк Спектар на Апликации】LED напојување е IP67 dustproof, водоотпорен и влага-доказ, погоден за различни средини.Спецификација : Предмет Тип : Водоотпорен Моќ Supply Model : HRUW-100 W-24 VInput Напон : 100-240 VACOutput Напон : 24 VDCOutput Струја : 4.16 AOutput Моќ : 100 WProtection Ниво : IP67 Package Листа : 1 X Водоотпорен Напојување.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Waterproof Power Supply
Model:
HRUW-100W-24V
Input Voltage:
100-240VAC
Output Voltage:
24VDC
Output Current:
4.16A
Output Power:
100W
Protection Level:
IP67
Package List:
1 X Waterproof Power Supply :

Купувачи како што сакаат

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80