• Неодамнешно
IMSOHOT Екстра Долг Ковчег Притиснете на Ноктите 24pieces Сјајни Лажни Ноктите Балерина Чиста Боја Лажни Помине Уметност Совети Вештачки Инстант Ноктите Целосно Покрива?

IMSOHOT Екстра Долг Ковчег Притиснете на Ноктите 24pieces Сјајни Лажни Ноктите Балерина Чиста Боја Лажни Помине

Buyers rating:
DEN 159.84

Количина на стоки

ГОЛЕМИНА - 24pcs на лажни нокти, Одличен квалитет, и лесен за употреба, со оглед на разликата на секој човек ноктите, што е индивидуално нумерирани 0-9, изберете 10 парчиња од 24 парчиња.ЗАШТЕДА на ВРЕМЕ одберете ја точната големина на ноктите за секој прст и издвои во ред.Ноктите се со големина од бројот, истакна под ноктите.ЛЕПИЛО ТАБОТ за АПЛИКАЦИЈА : Чисти ноктите и да ја одберете точната големина.Одберете лепило таб кој го координира со избрани помине големина & кора исклучување на состојба.Се применуваат лепило јазичето за да природни нокти, притиснете & мазна, кора исклучување филм.Усогласување на нокти со cuticle и притиснете надолу се цврсто со почеток во средината, а потоа секоја страна.Лесно датотека цвест област да се изедначи риџ.Не датотеката природни нокти.ЛЕПАК за АПЛИКАЦИЈА : Чисти ноктите и да ја одберете точната големина.Се применуваат лепак за совет.Се применуваат тенок слој од лепило за природни нокти.Прес и задржете 5 секунди.Лесно датотека цвест област да се изедначи риџ.Не датотеката природни нокти.СОВЕТИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ : ЧЕКОР 1 : ставете ги вашите нокти во топла вода за 2 минути кој ќе се отстранат ноктите налепница полесно.ЧЕКОР 2 : не отстранувајте тоа нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината и повреди на вашите нокти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки

Овие облека закачалки има мека, се дизајнирани да се slimline која спасува огромна количина на простор во ва

DEN 765.60
Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1276.80