• Неодамнешно
SmartNappy Влошки за Еднократна употреба за Неверојатен Бебе Хибрид Пелена Маска, Екстра Абсорбента, Без Пластични Лагер, Големина 1, 5-10 кг, 84 Count

SmartNappy Влошки за Еднократна употреба за Неверојатен Бебе Хибрид Пелена Маска, Екстра Абсорбента, Без Пластични

Buyers rating:
DEN 494.16

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.РАСПОЛОЖЛИВИОТ ВМЕТНЕТЕ се вклопува во Smart Nappy Џеб-Прашка.Повеќе еколошки еднократна употреба, кога дополнителна погодност е потребно.ПРОТИВАЛЕРГИСКИ.Пријател на бебешка кожа со quilted канали за брза absorbency.Мирис Слободни.Мастило Слободни.Латекс Слободни.Phthalate Слободни.НАМАЛУВАЊЕ НА ВАШИОТ ПЛАСТИЧЕН ОТПАД СТАПАЛО.Расположливиот Вметнете не вклучува пластични лагер.Без лепило.ГОЛЕМИНА 1, 5-10 кг, мерки 3.5 x 8.5 инчи со absorbency капацитет од 8 унци.SMART ЗА БЕБЕТО.SMART ЗА ВАС.SMART ЗА НАШАТА ПЛАНЕТА.Smart Nappy Next Gen Хибрид Пелена Систем е подобро за животната средина, полесно за вас, и удобен за бебето.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки

Овие облека закачалки има мека, се дизајнирани да се slimline која спасува огромна количина на простор во ва

DEN 765.60