• Неодамнешно
Artforma Бања LED Осветлен Smart Огледало (40 x 32 инчи) Осветлени Суета Огледало | Dimmable Led диоди Допир Копче за Анти-Магла | Целосно Индивидуализира L57

Artforma Бања LED Осветлен Smart Огледало (40 x 32 инчи) Осветлени Суета Огледало | Dimmable Led диоди Допир

Buyers rating:
DEN 1584.00

Количина на стоки

✅ ПРИЛАГОДИТЕ ВАШИОТ ОГЛЕДАЛО — ние ви нудиме можност за создавање на единствена комбинација според вашите желби.Благодарение на иновативни прилагодување опција можете да изберете големина, LED боја, се префрлат тип, времето на екранот, па дури и Bluetooth звучници!. ✅ ЕВРОПСКАТА ПРОДУКЦИЈА — врвен квалитет огледало направени од најдобрите материјали кои се достапни.Нашите огледала се користат state-of-the-art LED диоди, кои придонесуваат за намалување на потрошувачката на енергија, додека одржување на светли и интензивни бои на светлината произведени. ✅ ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА — сите компоненти потребни за инсталација може да се најде во пакет заедно со упатството. ✅ БЕЗБЕДНА ИСПРАЌАЊЕ — LED огледала се спакувани во тешко картонски кутии и дополнително завиткани ефикасно да се елиминира ризикот од штета, додека во транзит.Ние се обрне големо внимание на испраќање на нарачани производи на време и поради таа причина ние соработуваме со најдобрите курир компании и да ја задржите контролата над испорака процес. ✅ ГАРАНЦИЈА — ние гарантираме за највисоко ниво на задоволство од нарачката.Нашите LED осветлен бања огледала, кои се опфатени со 2 години гаранција.Ако производ не ги исполни вашите очекувања, можете да имате полно право да се врати за слободен за 30 дена по купувањето.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1276.80
Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки

Овие облека закачалки има мека, се дизајнирани да се slimline која спасува огромна количина на простор во ва

DEN 765.60
Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80