• Неодамнешно
SHYPT 800ml Стискаш Шише Џем од Домати Салата Сос Фармацевт Condiment Облекување Ketchup Џем Шишиња Кујна Додатоци (Големина : Големи)

SHYPT 800ml Стискаш Шише Џем од Домати Салата Сос Фармацевт Condiment Облекување Ketchup Џем Шишиња Кујна Додатоци

Buyers rating:
DEN 1820.16

Количина на стоки

Оваа точка е да се притисне шише што може да се користи за чување на разни слатка содржина.Изработени од еко-пријателски храна одделение ЈП материјал, мека и лесна за екструдиран.Покрај тоа, таа има силна отпорност, киселина и алкално отпор.Идеален за контролирано ослободување на ketchup, сенф и облекување на сендвичи и салати,.Совршен за дома, BBQ, кампување патување и многу повеќе.Оваа точка е да се притисне шише што може да се користи за чување на разни слатка содржина.Изработени од еко-пријателски храна одделение ЈП материјал, мека и лесна за екструдиран.Покрај тоа, таа има силна отпорност, киселина и алкално отпор.Идеален за контролирано ослободување на ketchup, сенф и облекување на сендвичи и салати,Совршен за дома, BBQ, кампување патување и многу повеќе.Спецификација : Капацитет : 800ml Material : Храна Одделение PE01 Големина : прибл.8x20.5см/3.15x8.07in02 Големина : прибл.8x21cm/3.15x8.27in Color : Како слики shown Optional Стилови : 01, 02 Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Стискаш Шише.

Карактеристики на стоката

Capacity:
800ml
Material:
Food Grade PE
01 Size:
approx.8x20.5cm/3.15x8.07in
02 Size:
approx.8x21cm/3.15x8.27in
Color:
As pictures shown
Optional Styles:
01, 02
Quantity:
1 Pc
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Squeeze Bottle :

Купувачи како што сакаат

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки

Овие облека закачалки има мека, се дизајнирани да се slimline која спасува огромна количина на простор во ва

DEN 765.60
Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БОЖИЌ АТМОСФЕРА идеална декорација за Божиќ, со среќата и радоста на Божиќ.ИМПРЕСИВЕН Д

DEN 1267.20
Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80