• Неодамнешно
12 Компјутери Лепило Куки Копче Куки за Ѕид Декоративни Клуч на Носителот Рек Команда Entryway Куки Лепило Ѕид Куки за Entryway Вратата Бања Кујна

12 Компјутери Лепило Куки Копче Куки за Ѕид Декоративни Клуч на Носителот Рек Команда Entryway Куки Лепило Ѕид

Buyers rating:
DEN 254.16

Количина на стоки

【Она што ќе добиете за】ќе добиете 12 ѕид куки во 6 различни бои и 2 стилови, што е доволно количество и боја за да ги задоволи секојдневните потреби и декорација. 【Впечатлив дизајн】Овој ѕид куки декоративни е посебна едноставен стил, употребата на мат обработка им дозволува на корисниците да го користите копчето закачалки за да имате добра смисла за контрола без да остават нивните отпечатоци од прсти. 【Лесен за употреба】Само 2-чекор за да заврши инсталацијата.Излупете исклучите заштитен слој, а потоа се држи на мазната површина.Направи двострано лепило целосно контакт ѕидот.Остатокот од 24 часа по, лепило сила е посилна. 【Применливи површината】Можете да инсталирате лепило ѕид куки на било каква мазна површина како што се плочки, стакло, дрвен мебел и метал (тие не се погодни за позадина или обоени ѕидови). 【Мулти-цел】Овој вид на убава декоративни ѕид кука е погоден за дом, канцеларија и на многу други места.Можете да направите употреба на организирање или виси капи, ремени, копчиња, пешкири и бањарки, палта, чанти, кујнски алатки, чадори, податоци линии и нешто друго. 12 Компјутери Лепило Куки Копче Куки за Ѕид Декоративни Клуч на Носителот Рек Команда Entryway Куки Лепило Ѕид Куки за Entryway Вратата Бања Кујна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80
Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БОЖИЌ АТМОСФЕРА идеална декорација за Божиќ, со среќата и радоста на Божиќ.ИМПРЕСИВЕН Д

DEN 1267.20