• Неодамнешно
LED Напојување Водоотпорен LED Драјвер Трансформатор Излезниот Напон 12VDC Излезна Моќност 150W за Компјутерски Проект Надворешна Светлина

LED Напојување Водоотпорен LED Драјвер Трансформатор Излезниот Напон 12VDC Излезна Моќност 150W за Компјутерски

Buyers rating:
DEN 950.16

Количина на стоки

【Водоотпорен Напојување】IP67 водоотпорен напојување, влезниот напон 100-264 VAC, излезен напон 12 VDC, и производ изглед е убава, не е лесно да се носат. 【Одлични Карактеристики】производот е ултра-тенок префрлување напојување, елоксирани површина, ' рѓа и отпорност на абење, одлични перформанси и долг животен век. 【Стабилни Перформанси】Тоа е направен од висок квалитет на електронски компоненти, висока ефикасност префрлување напојување, силна стабилност и добра употреба на сила. 【Безбедно да се Користи】Трансформатор Адаптер е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контрола на квалитетот пред да замине на фабриката.Има добри безбедносни перформанси и може да се користат со доверба. 【Квалитетна Услуга】Задоволување на клиентите е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас и клиент сервис на одговор во рок од 12 часа.Спецификација : Предмет Тип : Водоотпорен Напојување Модел : HRUW-150 W-12 V Влезен Напон : 100-264 VAC (50 / 60 HZ) Излезниот Напон : 12 VDC Излезна Моќност : 150 W Заштита Ниво : IP67 Пакет Листа : 1 X Водоотпорен Напојување.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Waterproof Power Supply
Model:
HRUW-150W-12V
Input Voltage:
100-264VAC (50 / 60HZ)
Output Voltage:
12VDC
Output Power:
150W
Protection Level:
IP67
Package List:
1 X Waterproof Power Supply :

Купувачи како што сакаат