• Неодамнешно
Гениј Алатки 1/2 д-Р М16. Тројно Плоштадот Малку Штекер 190mmL - 446+8716

Гениј Алатки 1/2 д-Р М16. Тројно Плоштадот Малку Штекер 190mmL - 446+8716

Buyers rating:
DEN 494.40

Количина на стоки

МАЛКУ SOCKET - 1/2" д-Р М16. Тројно Плоштадот Малку Штекер 190mm L.СПЕЦИФИКАЦИЈА - вкупна должина на 190mm (или 7.48 Инчи).ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - Изработени од High Speed Челик за голема сила и издржливост додека има анти-корозивни својства.АЛАТКА ОРГАНИЗАЦИЈА Големини се печат за постојан и лесно идентификување на големината.СИГУРНИ И ЕФЕКТИВНИ - Нашата Малку Приклучоци се безбедно прилог, меѓусебно, и се направени за да се справи со ригорозни потребите на професионални техничари.Гениј Алатки 1/2" д-Р М16. Тројно Плоштадот Малку Штекер 190mm L - 446+8716.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БОЖИЌ АТМОСФЕРА идеална декорација за Божиќ, со среќата и радоста на Божиќ.ИМПРЕСИВЕН Д

DEN 1267.20
Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки

Овие облека закачалки има мека, се дизајнирани да се slimline која спасува огромна количина на простор во ва

DEN 765.60