• Неодамнешно
ReinventMe Y2K Спајс Девојка Ретро долго Лажни Ноктите 3D Љубов Розова Балерина, Целосно Покривање Bling Лажни Нокти за Секси Девојки и Жени (Големи)

ReinventMe Y2K Спајс Девојка Ретро долго Лажни Ноктите 3D Љубов Розова Балерина, Целосно Покривање Bling Лажни

Buyers rating:
DEN 467.76

Количина на стоки

❤Wow!! : Дизајнот инспирација доаѓа од Y2 K стил.Ноктите инкрустирани со срцето-форма украси,тие се направи нокти изгледаат повеќе 3 D.Вие!!Се!!Најслатката и најсекси девојки!!. ❤Погодно : Лесно да се однесуваат и да ги отстраните,Тоа може да се носи постојано, без да предизвика проблеми како што се боја исчезнува/деформација. ❤WYSIWYG : Сите слики ќе видите се вистински изглед на ноктите на раката на вистински шеф!. ❤Безбедност:Нашите лажни ноктите се направени од високо квалитетна ABS материјал кој не е токсичен , нема мирис и алтернатива За на доградба на Акрилни нокти како што тие не damange на вашите нокти. ❤Интимни по-продажбата на услугата : Ако објектот е оштетен или има сериозен квалитет проблем, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Нашите лажни нокти се сите рака-насликани од страна на manicurists, па така не може да биде малку индивидуални разлики?Објектот содржи?1 сет 10 нокти+1 лист двојно двострано помине лепило(24 јазичиња по лист)+1 мини нокти датотека+2 парчиња алкохол влошки?Како да се користи?1.Чисти ноктите со мини датотека/на нокти стап.2.Чистење на вашите нокти површината со алкохол подлога.3.Одберете ја точната големина лепило налепница за секој прст,а потоа се држи за нив.4.Излупете јазичиња за исклучување,стави лажни nailes на тоа.5.Притиснете и задржете за 10 секунди.??Совети за отстрани?1.Стави ги прстите во топла watter за 1-2minutes,тоа може да се направи вашите нокти налепница отстранети полесно.2.Не го отстраните crudely и тоа може да предизвика штета на вашиот ноктите површината.?Топло Совет?1.Ве молиме чувајте ги вашите нокти на прст далеку од вода во рок од 2 часа, ако сакате повеќе трајно и избегнувајте чување на вашите раце во водата премногу долго.2.Не користите ако вашите нокти воспаление или црвенило.3.Да се чува вон дофат на деца.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Професионални наочари клешти, изграденаво пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари к

DEN 1180.80
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1276.80