• Неодамнешно
5pc Моќ Алатка Вежба Малку ХСС Кобалт Чекор Вежба Малку Сет Титаниум Конус Ударна Дупка Машина Малку Повеќе Дупка 50 Големини Чекор Вежба Малку (Боја : Никој случај)

5pc Моќ Алатка Вежба Малку ХСС Кобалт Чекор Вежба Малку Сет Титаниум Конус Ударна Дупка Машина Малку Повеќе

Buyers rating:
DEN 1928.40

Количина на стоки

Кобалт обложена за неспокојот кулер за сечење.САМО ПОЧЕТОК - Нема потреба за пилот дупка.Кобалт обложени да се намали триењето и да ја стартувате ладилникот.Големи малку има 3-двострано месо тело и мали делчиња имаат хексадецимален месо тело за да се спречи лизгање во вежба чак.Автоматски deburrs дупки како што вежба. 5pcs Хсс Кобалт Повеќе Дупка 50 Големини Чекор Вежба Малку Постави W/ Алуминиум Случај.Хсс Кобалт Повеќе Дупка 50 Големини Чекор Вежба Малку Сет.ХСС Кобалт Вежба Малку Сет 50 Големини Чекор Алатки Повеќе Дупка.Оваа низа ги заменува 50 индивидуална вежба битови.3-двострано (TRI-РАМНИ) месо тело нема да се лизга во вашиот вежба е чак.Долг Живот Точно М2 high speed челик.Вклучува заштитни поместена алуминиум случај.Спецификации : Две флејта, автоматски deburrs како што вежба.Tri-рамни месо тело за сигурен зафат.Материјал : HSSShank : Триаголник shank Quantity : 5 PCSSizes : #1 : 3/16" да 1/2" 6 Чекори (3/16", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2")#2 : 1/8" да 1/2" 13 Чекори (1/8", 5/32", 3/16", 7/32", 1/4", 9/32", 5/16", 11/32", 3/8", 13/32", 7/16", 15/32" , 1/2")#3 : 1/4" да 3/4" 9 Чекори (1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16", 3/4")#4 : 1/4" да 1-3/8"' за 10 Чекори (1/4", 3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8", 1", 1-1/8", 1-1/4", 1-3/8")#5 : 3/16" да 7/8" 12 Чекори (1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16", 3/4", 13/16", 7/8")Вежба големина месо тело Diameter1/4-1-3/8 9mm3/16-7/8 9mm1/4-3/4 9mm1/8-1/2 6mm3/16-1/2 6mm Package included1 x 1/4-1-3/8 Хсс Кобалт Повеќе Дупка 50 Големини Чекор Вежба Малку Set1 x 3/16-7/8 Хсс Кобалт Повеќе Дупка 50 Големини Чекор Вежба Малку Set1 x 1/4-3/4 Хсс Кобалт Повеќе Дупка 50 Големини Чекор Вежба Малку Set1 x 1/8-1/2 Хсс Кобалт Повеќе Дупка 50 Големини Чекор Вежба Малку Set1 x 3/16-1/2 Хсс Cobal Multiple Дупка 50 Големини Чекор Вежба Малку Сет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БОЖИЌ АТМОСФЕРА идеална декорација за Божиќ, со среќата и радоста на Божиќ.ИМПРЕСИВЕН Д

DEN 1267.20