• Неодамнешно
GYMEIJYG Кошарка Складирање Багажник, Вертикална Топката Рек Спортска Опрема за Складирање Багажник со 2 Чување Кошеви Преносни Екранот Стојат за на Училиште, Гимнази?

GYMEIJYG Кошарка Складирање Багажник, Вертикална Топката Рек Спортска Опрема за Складирање Багажник со 2 Чување

Buyers rating:
DEN 3470.88

Количина на стоки

[Висок квалитет на метални материјали] Направени од цврст железо, на екранот топката складирање решетката е здрав и здрав, погодни за долготрајна употреба, не е лесно да исчезнат, се скрши или да ' рѓа; тоа можат да го издржат одреден износ на абење. [Простор за заштеда на енергија] големината на топката решетката е за 40cm x 23cm, а висината е : 88/113/138cm.Вертикална кошарка рек ќе не заземаат многу простор.Тоа е многу погоден за места со ограничен простор или голем сообраќај. [Лесно да се соберат] топката складирање решетката има едноставна структура и е лесно да се инсталира.Со помош на насоки, монтажа процес е лесно и пријатно, и ќе не заземаат премногу време за вас. [Слоевит складирање] спорт топката складирање решетката може да биде ставен на земјата самостојно.Тоа го користи вертикална слоевит дизајнот да се задржи вашата фудбал, кошарка и одбојка во ред. [Мулти-цел на топката во рек] кошарка решетката е совршен додаток за организирање на разни спортски топки во гаражи, спални соби, детски соби, складирање соби, playrooms, подруми, спортски сали, игра групи и училишта.Голем капацитет за складирање кофа : обично за складирање на бадминтон рекети, безбол палки, итн., демонтажа дизајн, погодно storage Stable структура, силна носивоста, задебелена ковано железо рамка, слоевит складирање, рака заварени, стабилни и не се разнишаат, мазна и нежна, трајни structure Stable ковано железо база : ковано железо шасија, стабилна и центарот на гравитацијата, зацврстување на товарот, силна и стабилна, со не се лизга нога влошки, униформа force Applicable места : трговски центри/спортски сали/соби/канцеларии, студиа или продавници што се прикаже полици.Име на производ : Кошарка складирање rack Material : Iron Color : црна, бела, gold Whether тоа може да се крева и спушта : No Installation : tool-free installation Size : 2 слоја : 40x23x88cm, 3 слоја : 40x23x113cm, 4 слоја : 40x23x138cm The пакетот вклучува : 1x кошарка hoop Go на почетната страна на продавницата, да пребарувате повеќе производи, јас сум среќен да одговори на прашања во врска со производи, ве молиме испратете и-мејл (одговор во рок од 24 часа).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1276.80
Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени

Боја : Розова.Број на модел : AOY602 Тип на производ : Други.Име на производ : Полиестер Corded Цевки Пристраснос

DEN 287.76