• Неодамнешно
Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Наочари Клешти, Од Не ' Рѓосувачки Челик Оптичка Леќа Прилагодување Поправка На Клешти Професионални Очила Клешти

Buyers rating:
DEN 1180.80

Количина на стоки

Професионални наочари клешти, изградена-во пролет, не е лесно да се оштети очила.Професионални наочари клешти, изградена-во пролет, не е лесно да се оштети очила.Дизајниран со анти-лизга гумени рачка, удобно рака чувства.Изработен од квалитетни нерѓосувачки челик и гумени материјал, издржлив и сигурен.Таписерии изработка на клешти, може цврсто држете го поправка на објектот.Главно се користи за прилагодување eyeglass леќа, удобен и висока ефикасност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Наочари Клешти Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Гума Функција : да се Отстрани очила леќа Пакет Листа : 1 x Наочари Клешти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки

Овие облека закачалки има мека, се дизајнирани да се slimline која спасува огромна количина на простор во ва

DEN 765.60
Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БОЖИЌ АТМОСФЕРА идеална декорација за Божиќ, со среќата и радоста на Божиќ.ИМПРЕСИВЕН Д

DEN 1267.20