• Неодамнешно
Acouto Автомобил Пакет Клешти Челик Црна, Црвена Авто Пакет Клешти Прави Грлото Тип Флексибилно Црево Стегач Автомобилската Поправка Алатки Директно Пакет Клешти Ав?

Acouto Автомобил Пакет Клешти Челик Црна, Црвена Авто Пакет Клешти Прави Грлото Тип Флексибилно Црево Стегач

Buyers rating:
DEN 2131.20

Количина на стоки

Купување референца -автомобилот пакет клешти широко се користи во автомобилската поправка, фабрика, на линија за производство и други индустрии.Купување референца -автомобилот пакет клешти широко се користи во автомобилската поправка, фабрика, на линија за производство и други индустрии.Купување референца -автомобилот пакет клешти широко се користи во автомобилската поправка, фабрика, на линија за производство и други индустрии.Купување референца -автомобилот пакет клешти широко се користи во автомобилската поправка, фабрика, на линија за производство и други индустрии.Функција -Постојат 4 типа на автомобил обврзувачки клешти, можете да изберете E, F, G, и Х. јасните клешти се опремени со не се лизга гумени рачки за удобен зафат.Нека ви се чувствувате подобро кога ќе го користите, погоден за автомобил и за домашна употреба.Производ материјал-автомобилот обврзувачки клешти се направени од високо-квалитетен челик материјали, кои имаат карактеристики на издржливост и трајност.Тие биле подложени на глоба површински третман за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Нашите автомобилот обврзувачки клешти се посигурен и побезбеден, кој е вашиот идеален избор.Професионални производство -Секој од нашите производи е внимателно дизајниран и произведен.Имаме строга контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди стабилен квалитет на производот, да ги исполнуваат стандардот спецификации, строго се придржуваат на фабрика за контрола на квалитетот, и да се осигура дека ние брод под добри услови.Лесен за употреба-извонредна предност на нашиот автомобил обврзувачки клешти е тоа што е лесен за употреба, која може да ви помогне да заштедите многу сложени процеси и да заштедат време и енергија.Нашиот автомобил обврзувачки клешти ќе биде подобар избор.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Челик Боја : Црно-Црвена Изборен Тип : Тип Е, Типот F, Тип G, Тип H Тип E : Вкупната Должина Клешти Главата Ширина Вкупната Висина на Вкупната Дебелина Тежина 220mm/8.7 во 65mm/2.6 во 60mm/2.4 во 15mm/0.6 во 230g/8.1 оз Типот F : Вкупната Должина Клешти Главата Ширина Вкупната Висина на Вкупната Дебелина Тежина 220mm/8.7 во 65mm/2.6 во 40mm/1.6 во 15mm/0.6 во 230g//8.1 оз Тип G : Вкупната Должина Клешти Главата Ширина Вкупната Висина на Вкупната Дебелина Тежина 220mm/8.7 во 65mm/2.6 во 40mm/1.6 во 15mm/0.6 во 230g//8.1 оз Тип H : Вкупната Должина Клешти Главата Ширина Вкупната Висина на Вкупната Дебелина Тежина 220mm/8.7 во 60mm/2.4 во 35mm/1.4 во 10мм/0.4 во 210g/7.4 оз Пакет Листа : 1 * Клешти Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Material:
Steel 
Color:
Black & Red
Optional Type:
Type E, Type F, Type G, Type H
Type E:
Total Length 
Pliers Head Width  :
Total Height  :
Total Thickness  :
Weight  :
220mm/8.7in  :
65mm/2.6in  :
60mm/2.4in  :
15mm/0.6in  :
230g/8.1oz  :
Type F:
Total Length 
Pliers Head Width  :
Total Height  :
Total Thickness  :
Weight  :
220mm/8.7in  :
65mm/2.6in  :
40mm/1.6in  :
15mm/0.6in  :
230g//8.1oz  :
Type G:
Total Length 
Pliers Head Width  :
Total Height  :
Total Thickness  :
Weight  :
220mm/8.7in  :
65mm/2.6in  :
40mm/1.6in  :
15mm/0.6in  :
230g//8.1oz  :
Type H:
Total Length 
Pliers Head Width  :
Total Height  :
Total Thickness  :
Weight  :
220mm/8.7in  :
60mm/2.4in  :
35mm/1.4in  :
10mm/0.4in  :
210g/7.4oz  :
Package List:
1 * Pliers  :
Note:
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement, thanks for your understanding. :

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1276.80
Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БОЖИЌ АТМОСФЕРА идеална декорација за Божиќ, со среќата и радоста на Божиќ.ИМПРЕСИВЕН Д

DEN 1267.20