• Неодамнешно
Wurkkos FC12 Тактички EDC Светилка, Ултра Светла 2000LM Џеб Компактна Големина 18650 USB-C LED Светилка со luminus LED, IPX-8 Водоотпорен Моден Дизајн LED Светилка за Кампување Пешачење возе

Wurkkos FC12 Тактички EDC Светилка, Ултра Светла 2000LM Џеб Компактна Големина 18650 USB-C LED Светилка со luminus

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

【СУПЕР СВЕТЛО 2000 LM ТАКТИЧКИ EDC ФАКЕЛ】 FC12 Опремени lumnus sft40 emitter, обезбедува максимална излезна на 2000 lumens со максимален опсег од 345 метри.На emitter животен век е 100,000 часа, може да бидат сигурни да се користат во секоја ситуација. 【БРЗ USB ТИП C ПОЛНЕЊЕ】Wurkkos FC12 се напојува од батерија 3000m Ah 18650 Li-ion батерија (вклучени) која им помага заштедите батеријата цена и е многу животната средина пријателски, а добар избор како резервни батерии за активности на отворено.Тоа доаѓа со USB A-C кабелот кој може да се наплатат светилка директно.По целосно наполнета, светилка може да трае околу 3,5 часа на Високо режим (800 лумен), и додека 230 часа на Еко режим(10 лумен). 【ДВОЈНА UI : RAMPING И ЧЕКОР】FC12 поддржува stepless режим и ramping режим.На stepless режим е од ЕКО-TURBO.Го повлекува режим е од ЕКО-НИСКО-СРЕДЕН-ВИСОК.Трепка еднаш покажува дека највисоката или најниската е постигната.Ако прво го притиснете и држете страна прекинувач, потоа притиснете го опашка прекинувач, директно внесете месечината режим.Троен клик за да го внесете пукна флеш, двоен клик повторно да го внесете СОС режим, и двоен-клик повторно да го внесете светилник режим. 【СУПЕР Сигурност】FC12 се користи стабилна авион алуминиумски домување, Супериорен квалитет на изработка со времето-отпорни фоки и елоксирани од внатре и од надвор за подобрување на отпорност на корозија, кастинг процес гарантира дека секој дел е произведен со највисок структурна единица и има 200% СИЛАТА на нормална светилка. 【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】Пакет Листа : 1*FC12 Светлина, 1*USB A-C кабел, 1*прирачник за корисникот, 1*3000m Ah батерија 18650, 1*lanyard, 2*O-ring, сите Wurkkos Рефлектори доаѓаат со бесплатен врати во рок од 30 дена бесплатна поправка во рок од 1 година и 24*7 часа услуги на клиентите.Ние сме одржување на подобрување и усовршување на производи, ако имате подобри предлози или производ прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку контакт информации на прирачникот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас

DEN 1293.36
Слика Бадемово Црешни Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Слика Бадемово Црешни Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Omars HK1000 Централна Правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Omars HK1000 Централна Правосмукалка

HK1000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Произведено во САД Мотор : 5.7 УЛТРА 2

DEN 1437.60