• Неодамнешно
Нови Lon0167 500Kohm РБС-40VA Метална База на Една Фаза Цврста Состојба Реле(500Kohm РБС-40VA Einphasen-Halbleiterrelais auf Metallbasis

Нови Lon0167 500Kohm РБС-40VA Метална База на Една Фаза Цврста Состојба Реле(500Kohm РБС-40VA Einphasen-Halbleiterrelais

Buyers rating:
DEN 473.04

Количина на стоки

Име на производ : Цврста Состојба Реле Модул;Тип : РБС-40 VA.Номинална Струја : 40 A;Излез : AC 24-380 V.Отпор : 500 KΩ/ 2 W;Реле Големина : 6.3 x x 4.5 2.3 см/ 2.5" x 1.8" x 0.9"(L*W*T).Материјали : Пластика, Електрични Дел;Главна Боја : Сребро на Ѕвонење, Сива(Materialien : Kunststoff, elektrischer Teil; Hauptfarbe : Silberton, Grau.Тежина : 118g;Пакет Содржина : 1 x Цврста Состојба Реле Модул(Gewicht : 118 g; Packungsinhalt : 1 x Halbleitermodul-Relais. 500 Kohm РБС-40 VA Метална База на Една Фаза Цврста Состојба Relay Solid Државата Реле совршен за автоматска контрола на процесот апликација, мора да компонента за температура контролер и други машини систем за контрола.Висок reliabily, компактни димензии, голем дел за температура контролер и други машини систем за контрола.Опис на German500 Kohm РБС-40 VA Einphasen-Halbleiterrelais auf Metallbasis Produktname : Halbleitermodul-Relais; Typ : РБС-40 VANennstrom : 40 A; Ausgang : AC 24-380 v Widerstand : 500 К u0026 khgr; / 2 W; Relaisgröße : 6,3 x 4,5 x 2,3 см / 2,5' 'x 1,8' 'x 0,9' '(L * W * T) Materialien : Kunststoff, elektrischer Teil; Hauptfarbe : Silberton, Grau Gewicht : 118 g; Packungsinhalt : 1 x Halbleitermodul-Relais.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 2116.80