• Неодамнешно
Scicalife 10pcs Лопата Вежба Малку Сет Гребло во Станот Битови Јаглероден Челик Машини за Дупчење Битна Алатка за Дрво Дупка Машина

Scicalife 10pcs Лопата Вежба Малку Сет Гребло во Станот Битови Јаглероден Челик Машини за Дупчење Битна Алатка

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

Производот е лесен за употреба и може да се користи на клупата вежби, DC вежби и AC вежби.На вежба малку е направен од високо - квалитет на високо - јаглероден челик и нејзината цврстина достигне HRC55 - HRC60 по термичка обработка.Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, го следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.Направени од високо квалитетен материјал, издржливи во употреба.За разлика од други машини вежба битови, шефот на производот е посебно дизајниран.Две ножеви биле додадени две рабови за прецизно позиционирање и за труд заштеда.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, достапен дрво вежба?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да се прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални машини вежба мора да ги задоволи потребите.еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Големина : 15. 2 x 2. 5 x 0. 59 см.- Материјал : Јаглероден челик.- На вежба малку е направен од високо - квалитет на високо - јаглероден челик и нејзината цврстина достигне HRC55 - HRC60 по термичка обработка.- За разлика од други машини вежба битови, шефот на производот е посебно дизајниран.Две ножеви биле додадени две рабови за прецизно позиционирање и работна сила за штедење.- Производот е лесен за употреба и може да се користи на клупата вежби, DC вежби и AC вежби.- Направени од високо квалитетен материјал, издржливи во употреба.- Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, monitor' s светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Вклучувајќи 10 x дрво вежба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 2116.80
Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени

Боја : Розова.Број на модел : AOY602 Тип на производ : Други.Име на производ : Полиестер Corded Цевки Пристраснос

DEN 287.76