• Неодамнешно
AeroPress Оди Преносни Патување Кафе Притиснете, 1-3 Чаши - Прави Вкусни Кафе, Еспресо и Ладно Пијалак во 1 Минута

AeroPress Оди Преносни Патување Кафе Притиснете, 1-3 Чаши - Прави Вкусни Кафе, Еспресо и Ладно Пијалак во 1

Buyers rating:
DEN 766.80

Количина на стоки

СЕТО ова Е ЗА ВКУС - НА пат : На Aero Press Одат патуваат кафе притиснете го прави мазна, вкусни кафе без горчина, за разлика од бавната подготовка методи и француски Притиска.Идеален ЗА ДОМА ИЛИ ПАТУВАЊЕ : На Aero Press Оди одликува со мали димензии, која го прави 1-3 чаши по притиснете.Карактеристики кригла и капак дека двоен како патуваат случај.Совршен за патување, кампување, пловењето и повеќе!.ПРЕНОСНИ И РАЗНОВРСНА : брз, вкупно потопување подготовка на процесот brews топло кафе или еспресо во една минута.Brews ладно пијалак кафе во две минути.ЛЕСЕН И УДОБЕН : Пијалак никаде!На Aero Press Оди е едноставен за користење и исчисти ги зема секунди. 350 МИКРО-ФИЛТРИ ВКЛУЧЕНИ : Нема ронки во вашата чаша како со француски притиснете.Мазна, вкусна кафе on-the-go!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас

DEN 1293.36
Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По

DEN 6276.48
Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50

Пакет Количина : 50, Материјал : 316 од не 'рѓосувачки челик, од Типот : Надворешни Заб, Тип А Заклучување за М

DEN 216.00