• Неодамнешно
DSFEOIGY Двојно-Crossbar Позадина Позадина Стојат Рамка за Поддршка на Системот за Фотографија Фото Студио за Видео Муслин Зелен Екран (Големина : 3.0x2.5M)

DSFEOIGY Двојно-Crossbar Позадина Позадина Стојат Рамка за Поддршка на Системот за Фотографија Фото Студио за

Buyers rating:
DEN 14781.60

Количина на стоки

Оваа позадина стои е во можност да се направи нешто што другите позадина рамка може да се направи.Позадина рамка може да се прилагоди од 197.5x104.5cm да 340x270cm(Ширина x Висина).Crossbar и да застане пол употреба лесна конекција дизајн, тоа е повеќе стабилен и здрав.Користете ротари фиксна дизајн,тоа е телескопски и прилагодливи,може да се прилагоди во било која висина и ширина.Помеѓу две crossbar со snap дизајн,направи crossbar не тресете на сите.Оваа позадина стои е во можност да се направи нешто што другите позадина рамка може да се направи.Позадина рамка може да се прилагоди од 197.5x104.5cm да 340x270cm(Ширина x Висина) Crossbar и да застане пол употреба лесна конекција дизајн, тоа е повеќе стабилен и здрав.Користете ротари фиксна дизајн,тоа е телескопски и прилагодливи,може да се прилагоди во било која висина и ширина.Помеѓу две crossbar со snap дизајн,направи crossbar не тресете на сите.Горниот и долниот двојно crossbar дизајн, зголемена стабилност на користење,може да вроди со потешки работа.И тоа може да се откажам позадина подобро,се направи позадина повеќе мазна,повеќе погодно за фотографирање.Еден од типот на дизајн на долниот база,може да се спаси користи простор,одговара за повеќе сцени.Лесно да се инсталира и расклопување,на само 5 mintue,bulid една фотографија позадина рамка.Oxford Носи Торба : може да се стави позадина рамка во торбичката,лесно да се носат.Четири Пролет Клипови : Лесен и здрав,не ќе падне Кога ќе го користите.Максимална Товарот капацитет : оваа позадина рамка може да носи повеќе од 10kg производ.Користете за Фотографии студио за снимање, шоу приказ,microfilm производство.Пакет Contents4 x Crossbar2 x Стојат Pole2 x Стојат Base1 x Сметководствена Case Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки

Овие облека закачалки има мека, се дизајнирани да се slimline која спасува огромна количина на простор во ва

DEN 765.60
Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални

Додатоци ќе биде спроведен до заби (мувла може да се употребуваат) , трајни.Збир на стоматолошки ортодон

DEN 331.44
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1276.80
Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БОЖИЌ АТМОСФЕРА идеална декорација за Божиќ, со среќата и радоста на Божиќ.ИМПРЕСИВЕН Д

DEN 1267.20