• Неодамнешно
Jeanoko Возење Појас, Пренос Појас Добра Свиткување Отпор Висока Кршење Сила Електричен Скутер Пренос Појас за Електричен Велосипед за Електричен Скутер

Jeanoko Возење Појас, Пренос Појас Добра Свиткување Отпор Висока Кршење Сила Електричен Скутер Пренос Појас

Buyers rating:
DEN 1250.40

Количина на стоки

Има добри маснотии отпорност, отпорност на топлина и стареењето на отпор.Висока кршење сила, добра свиткување отпор и ниска издолжување.Супериорен отпорност на абење, ниско ниво на триење, значително подобрување на работниот век на ремени и pulleys.Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални

Додатоци ќе биде спроведен до заби (мувла може да се употребуваат) , трајни.Збир на стоматолошки ортодон

DEN 331.44