• Неодамнешно
Нови Lon0167 25A AC-AC Цврста Состојба Реле РБС AC 90-280V до 24-480V + Топлина Мијалник(25A AC-AC Halbleiterrelais РБС AC 90-280 ν бис 24-480 ν + Kühlkörper

Нови Lon0167 25A AC-AC Цврста Состојба Реле РБС AC 90-280V до 24-480V + Топлина Мијалник(25A AC-AC Halbleiterrelais

Buyers rating:
DEN 436.08

Количина на стоки

Име на производ : Цврста Состојба Реле + Топлина Мијалник;Модел : РБС-25 AA.Материјал : Метал, Алуминиум, Пластика;Номинална Оптоварување Тековната : 25 A.Текст : AC 90-280 V;Излез : AC 24-480 V.Вкупната Големина (Прибл.) : 8 x 5 x 8cm / 3.1" x 1.9" x 3.1" (L * W * H );Боја : Црна(Gesamtgröße (ungefähr) : 8 x 5 х 8 см / 3,1 '1,9 x' x 3,1 '(L * Б * H); Farbe : Шварц.Тежина : 190g;Пакет Содржина : 1 x Цврста Состојба Реле,1 x Топлина Мијалник(Gewicht : 190 g; Packungsinhalt : 1 x Halbleiterrelais, 1 x Kühlkörper. 25 A AC-AC Цврста Состојба Реле РБС AC 90-280 V до 24-480 V + Топлина Sink Come со алуминиумска топлина мијалник обезбедува долготрајна употреба, тоа ќе ви помогне прахосвам на топлина и заштита на вашиот реле.Цврста Состојба Реле совршен за автоматска контрола на процесот апликација, мора да компонента за температура контролер и други машини систем за контрола.Опис на German25 A AC-AC Halbleiterrelais РБС AC 90-280 ν бис 24-480 ν + Kühlkörper Produktname : Halbleiterrelais + Kühlkörper; Modell : РБС-25 AAMaterial : Metall, Алуминиум, Kunststoff; Nennlaststrom : 25 AEingang : AC 90-280 ν; Ausgang : AC 24-480 v Gesamtgröße (ungefähr) : 8 x 5 х 8 см / 3,1 '1,9 x' x 3,1 '(L * Б * H); Farbe : Schwarz Gewicht : 190 g; Packungsinhalt : 1 x Halbleiterrelais, 1 x Kühlkörper.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални

Додатоци ќе биде спроведен до заби (мувла може да се употребуваат) , трајни.Збир на стоматолошки ортодон

DEN 331.44
Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени

Боја : Розова.Број на модел : AOY602 Тип на производ : Други.Име на производ : Полиестер Corded Цевки Пристраснос

DEN 287.76
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 2116.80