• Неодамнешно
FixtureDisplays® картонот Чорапи Екранот Ротирачки Колче Кука Екранот Coutertop Екранот Рек 18102-SL

FixtureDisplays® картонот Чорапи Екранот Ротирачки Колче Кука Екранот Coutertop Екранот Рек 18102-SL

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

Fixture Displays Картонот Чорапи Екранот Ротирачки Колче Екранот Coutertop Екранот Решетката.Оваа Countertop Sock Приказ е идеален за да се прикаже чорапи, и други производи, кои висат во долго торба како што говедско месо jerky, ракавици, итн.Изградена од страна на брановидни хартија одбор и пластични мрзливи сузан, економичен и лесно да се користи.Карактеристики ротирачки база, клиентите може да ги видите чорапи или други производи од секој агол.Доаѓа со 12 пластични колче куки кои се 3.5" во должина.Растојанието помеѓу две ролни на куки е 9.8".Вкупната висина е 22.2".Приказна површина е 8.5" широк x 21.6" висока.Тежина е 2,0 кг.Овој приказ на производот е мала тежина - 2.0 lbs.Лесно да се движат наоколу.Fixture Displays картонот Чорапи Екранот Ротирачки Колче Кука Екранот Coutertop Екранот Рек 18102-СЛ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БОЖИЌ АТМОСФЕРА идеална декорација за Божиќ, со среќата и радоста на Божиќ.ИМПРЕСИВЕН Д

DEN 1267.20
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1276.80
Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени

Боја : Розова.Број на модел : AOY602 Тип на производ : Други.Име на производ : Полиестер Corded Цевки Пристраснос

DEN 287.76