• Неодамнешно
SHAXX Лиу-СЕ MR85ZZ Имајќи ABEC-1 5X8X2.5mm Минијатурни Топката Лежишта L-850ZZ (500PCS) СЕ-Лиу

SHAXX Лиу-СЕ MR85ZZ Имајќи ABEC-1 5X8X2.5mm Минијатурни Топката Лежишта L-850ZZ (500PCS) СЕ-Лиу

Buyers rating:
DEN 9172.32

Количина на стоки

Модел : MR85 ZZ.Внатрешна (d) : 5 mm; Надворешниот (D) : 8 мм; Ширина (Б) : 2,5 mm.Одделение : ABEC-1; Печат : Штит.Материјал : 52100 Хром Челик.Количина : 1 Lot = 500 Компјутери.Минијатурни Имајќи Видови тие може да се одржи некои axial се вчита во која било насока, како и радијална товари, и двете raceway крст-делови се едноставни кружни arcs која може да биде многу прецизно да се заврши така лежишта имаат ниско триење и многу малку бучава или вибрации.Неколку различни кафез дизајни се достапни со различни карактеристики и изборот зависи од индивидуалните апликација.Површина Грубост : Ra 0.05 Број на Модел : MR85 ZZCoatings : Хром Челик/GCr15 Material : Хром Челик/GCr15 Structure : Топката имајќи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 2116.80
Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени

Боја : Розова.Број на модел : AOY602 Тип на производ : Други.Име на производ : Полиестер Corded Цевки Пристраснос

DEN 287.76
Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот

Карактеристики : цврсти и издржливи панталони закачалката е лесен и може да издржи до 11 килограми, многу

DEN 247.20
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БОЖИЌ АТМОСФЕРА идеална декорација за Божиќ, со среќата и радоста на Божиќ.ИМПРЕСИВЕН Д�

DEN 1267.20