• Неодамнешно
Newmind Пластичен Капак за Стол Назад во Црна Фризерски Салони

Newmind Пластичен Капак за Стол Назад во Црна Фризерски Салони

Buyers rating:
DEN 2356.80

Количина на стоки

* Одличен начин да се заштити столици од хемикалии, спреј за коса, , бојата на кожата, пероксид, кајгана, итн. * Дизајниран за лесно да се вклопи во повеќето стандардни салон катедрата покрива. * Совршена за фризерски столици или слични. * Берберот стол назад опфаќа во 48cm / 19 инчи, широк. * Изработени од квалитетен водоотпорен материјал.Опис : - Берберот стол назад опфаќа во 48cm / 19 инчи, широк - Совршени за фризерски столици или слични. - Одличен начин да се заштити столици од хемикалии, спреј за коса, , бојата на кожата, пероксид, кајгана, итн. - Дизајниран за лесно да се вклопи во повеќето стандардни салон катедрата покрива. - Направени од квалитетен водоотпорен материјал.Спецификација : - Големина : прибл. 48x43cm/ 19x17inches - За чаир не подебели од 10cm Package Вклучува : 2 Парчиња Салон Стол Назад Covers Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални

Додатоци ќе биде спроведен до заби (мувла може да се употребуваат) , трајни.Збир на стоматолошки ортодон�

DEN 331.44
Преносни Менување на Подлога Теал Есен, Јавор Лисја Патување Менување на Подлога,Промена на Пелена Подлога за
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Менување на Подлога Теал Есен, Јавор Лисја Патување Менување на Подлога,Промена на Пелена Подлога за

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите / шетач рака за погодност.Е�

DEN 383.76
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 2116.80
Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени

Боја : Розова.Број на модел : AOY602 Тип на производ : Други.Име на производ : Полиестер Corded Цевки Пристраснос

DEN 287.76
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1276.80