• Неодамнешно
Прирачник Променлива Чекор RF Attenuator Прилагодливи 0-90dB DC-6G 1dB Чекор 2W SMA Женски Benchtop Тип

Прирачник Променлива Чекор RF Attenuator Прилагодливи 0-90dB DC-6G 1dB Чекор 2W SMA Женски Benchtop Тип

Buyers rating:
DEN 7920.00

Количина на стоки

Annew-Tech прирачник knob променлива чекор RF attenuator за лабораториски електрична опрема.SMA Женски конектор interfact (N тип конектор се индивидуализира). 0-90 d B прилагодливи чекор коаксијален attenuator, 1d B чекор.Фреквентен опсег за DC-6 GHz rf attenuators.Променлива attenuator се индивидуализира.променлива attenuator.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат