• Неодамнешно
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол Нерѓосувачки Челик Потпирач За Коса За Сечење Стол

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

Buyers rating:
DEN 1276.80

Количина на стоки

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот и ги опфаќа СТП кожа.Тоа може да се потпре на задната страна на фризерски стол.Место нозете на вашиот подложка за нозе за да добиете повеќе удобно на телото. [Флексибилно прилагодување] : За фризерски стол е опремен со висока јачина хидраулична пумпа, и воздухот во хидраулична пумпа може да биде укинат од страна нежно се повлекува на лифт род.Ако ви треба за да се намали висината на салонот стол, притиснете ја до крај. [Голем капацитет] - Овој фризерски стол е здрав и здрав, и седиште може да се ротира за вашата работа.Гостите кои може да се оди на висока возрасните можат да седат таму. ◆ Лесно да се исчисти, не се грижите за косата паѓа на мртов агол.комплетно водоотпорен, нема потреба да се грижите за течни spillage време фризура. ◆ 100% Обезбедување на Квалитет : ве молиме да бидат сигурни да се купи!Имаме одличен услуги на клиентите тим.Ако имате било какви прашања во врска со производот, или ако постојат било какви проблеми откако производот ќе пристигне, ве молиме испратете ни e-mail, и било какви прашања ќе се одговори во рок од 12 часа. √ ★●★ Ве молиме изберете да веруваат во нас!Вие никогаш нема да бидете разочарани! ★●★ √ √ Модерен аранжман и уникатен дизајн се направи салон повеќе карактеристична.Овој стол е погодна за фризури и тетоважи на мажите и жените.Тоа е, исто така, за бричење.√ Берберот Столици дизајниран со едноставни линии и луксузен изглед, нашиот модерен стил стол дефинитивно ќе привлечат големи групи на клиенти за вашиот бербер.Име : Берберот Chair Features : - 360 Степени Ротирачки Берберот Стол - Висок Квалитет Челична Рамка - Висока Густина Пена Душеци, Удобни Седишта.- Хидраулична Пумпа, Лесно да се Укине - Инсталација на electroplated диск / прекумерна тежина нерѓосувачки Диск / прекумерна тежина Нерѓосувачки - Electroplated Челик Footstool Обезбедува Дополнителни Comfort Specifications : Материјал : Висока Густина СУНЃЕР, СТП LEATHERDimensions : како што е прикажано во figure Packaging информации : 1 x Берберот Стол√ ★ Ние нудиме на нашите клиенти со целосна гаранција за квалитет. ★ √ ★ Ако имате било производ проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот без да се грижиш за вашата нарачка, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве молиме остатокот увери!★ Па ве молиме да бидат сигурни дека за купување на нашите производи.Ние ќе го направи тоа со срцето!★ Додадете "Количка" Сега!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки

Овие облека закачалки има мека, се дизајнирани да се slimline која спасува огромна количина на простор во ва

DEN 765.60
Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални

Додатоци ќе биде спроведен до заби (мувла може да се употребуваат) , трајни.Збир на стоматолошки ортодон

DEN 331.44
Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот

Карактеристики : цврсти и издржливи панталони закачалката е лесен и може да издржи до 11 килограми, многу

DEN 247.20